Za roky fungovania našimi rukami prešlo množstvo projektov. Väčšie i menšie, zo Slovenska i zahraničia. Spoločne sme dali hlavy dohromady, identifikovali problém a našli naň riešenie. Pozrite si pár z nich.

Mecasys: AAH Plastics

AAH Plastics

Firma AAH Plastics nás oslovila s potrebou vyvinúť, skonštruovať a implementovať montážne zariadenie priamo do vstrekovacieho lisu, ktorého úlohou bude automatizovaná montáž kovových bushingov do plastového dielu.

Mecasys: Air International Thermal

Air International Thermal

Spoločnosť Air International Thermal nás oslovila s požiadavkou na vývoj, návrh a realizáciu zariadenia na predohrev vrtule dúchadla klimatizačného systému motorového vozidla v mieste, kde sa lisuje os elektrického motora.

Mecasys: SAS Automotive

SAS Automotive

Firma SAS Automotive nás oslovila s potrebou vyvinúť, skonštruovať a implementovať strihacie zariadenie do existujúcej linky, ktorého úlohou bude automatizované vystrihávanie plastových úchytov v palubnej doske pre projekt VW, AUDI a Porsche.

Mecasys: Magna Slovteca

Magna Slovteca

Spoločnosť Magna Slovteca nás oslovila s potrebou návrhu a výroby vibračných prípravkov pre svoj vlastný interný vývoj a testovanie stability konštrukcie spätných zrkadiel.

Mecasys: Novares

Novares

Firma Novares nás oslovila s potrebou vyvinúť a skonštruovať kompletnú sadu kontrolných prípravkov pre zabezpečenie procesu výroby na základe požiadaviek a špecifikácie zákazníka.

Mecasys: Jasplastik

Jasplastik

Spoločnosť Jasplastik nás oslovila s požiadavkou vytvoriť jednoúčelové zariadenie na spájanie dvoch PVC dielov pomocou ultrazvuku.
 

Mecasys: Thermoplastik

Thermoplastik

Spoločnosť Thermoplastik nás oslovila s potrebou návrhu a výroby trhacích prípravkov pre svoj vlastný interný vývoj a testovanie plastových výliskov.
 
 

Mecasys: UPT

UPT

Spoločnosť UPT nás oslovila s požiadavkou vytvoriť elektrický rozvádzač pre projekt pasivačnej linky. Úlohou rozvádzača bude napájanie výhrevných telies a ich regulácia vzhľadom na teplotu a výšku hladiny kvapaliny.

Mecasys - case studies -výskum a vývoj

Mecasys

Neustále hľadáme nové možnosti a vyvíjame trhové novinky. Vývoj nových prostriedkov na zefektívnenie našej práce nás baví. Aby sme mohli ponúkať naďalej expertné služby našim zákazníkom, musíme neustále pracovať na našom internom vývoji.