Mecasys: Eurostyle Systems Tech
Case study: Eurostyle Systems

Insights

Pobočka francúzskej spoločnosti Eurostyle Systems v Liptovskom Mikuláši bola založená v roku 2005 a zamestnáva 70 ľudí. Špecializuje sa na výrobu v plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Eurostyle Systems’s needs

Spoločnosť Eurostyle Systems nás oslovila s potrebou vyvinúť a skonštruovať merací prípravok, ktorý by zefektívnil a automatizoval výrobu.

Our solution

● Po oboznámení sa s požiadavkami zákazníka sme vytvorili návrh meracieho prípravku. Podľa zhotoveného návrhu sme vyrobili potrebné diely s použitím najmodernejších CNC zariadení.

● Celé zariadenie sme následne zmontovali a naprogramovali riadiaci systém. Podľa potreby sme doladili pracovný proces a hotové, plne funkčné zariadenie sme odovzdali klientovi Eurostyle Systems.

Our expertise

CNC zariadenia: Moderné CNC frézky a sústruhy pre presné obrábanie dielov.

Meracie technológie: Optické senzory a meracie sondy pre presné meranie v reálnom čase.

Riadiaci systém: Plne programovateľný riadiaci systém pre automatizáciu meracieho procesu.

"Spolupráca s Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš predstavovala pre nás v Mecasys ďalšiu príležitosť pre inovácie a úspech. Sme hrdí na to, že sme mohli prispieť k zefektívneniu výrobných procesov Eurostyle Systems pomocou nášho špecializovaného meracieho prípravku." - Jaroslav Miklušák, CEO Mecasys

Final results

● Merací prípravok zefektívnil výrobný proces a prispel k zvýšenej presnosti meraní.

● Automatizácia viedla k zvýšeniu efektivity výroby a zníženiu pracovnej námahy.

● Zavedenie moderných technológií umožnilo rýchlu výrobu presných dielov pre merací prípravok.


Spolupráca s Eurostyle Systems v Liptovskom Mikuláši predstavovala výzvu, ktorú sme úspešne zvládli vytvorením meracieho prípravku, ktorý zlepšil efektivitu a presnosť ich výrobného procesu. Naše technologické riešenia sú prispievaním k rozvoju automobilového priemyslu na Slovensku.

 

Vyjadrenie klienta: "Merací prípravok od Mecasys pre nás znamenal výrazné zlepšenie v presnosti a efektivite našich výrobných procesov. S ich odbornosťou a angažovanosťou sme dosiahli výborné výsledky. Mecasys je spoľahlivý partner, ktorý rozumie potrebám moderného automobilového priemyslu." - Jean Dubois, Generálny Riaditeľ Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš

Ďalšie naše úspešné projekty