Mecasys: Eurostyle Systems Tech
Case study: Eurostyle Systems Tech Center France

Insights

Francúzska spoločnosť Eurostyle Systems Tech Center France funguje na trhu už od roku 1964. Patria medzi kľúčových hráčov v automobilovom priemysle. Z množstva firiem si na spoluprácu vybrali práve Mecasys.

Eurostyle Systems’s needs

Spoločnosť Eurostyle Systems nás oslovila s potrebou vyvinúť a skonštruovať kontrolný prípravok pre zabezpečenie procesu výroby na základe požiadaviek a špecifikácie zákazníka.

Our solution

● Po oboznámení sa s požiadavkami zákazníka sme vytvorili návrh kontrolného prípravku pre zabezpečenie procesu výroby na základe požiadaviek a špecifikácie zákazníka.

● Podľa zhotoveného návrhu sme vyrobili potrebné diely a nakúpili ďalšie potrebné štandardizované komponenty.

● Celý prípravok sme následne zmontovali a overili s výstupným meracím protokolom. Hotové, plne funkčné zariadenie sme odovzdali klientovi Eurostyle Systems.

Our expertise

3D návrhový software: AutoCAD Design Suite

Výrobné technológie: CNC obrábanie, 3D tlač

Meracie a overovacie technológie: Koordinované meracie stroje

Čo hovoríme na výsledok? "Spolupráca s Eurostyle Systems Tech Center France predstavovala pre nás v Mecasys príležitosť vyvinúť a poskytnúť efektívne riešenie, ktoré prispieva k presnosti a spoľahlivosti ich výrobných procesov. Sme hrdí, že naše technologické inovácie môžu podporiť kľúčových hráčov v automobilovom priemysle." - Jaroslav Miklušák, CEO Mecasys

Final results

● Kontrolný prípravok zabezpečuje presnosť a spoľahlivosť procesu výroby.

● Zavedenie prípravku prispelo k zvýšeniu efektivity a kvality výrobného procesu.

 

Spolupráca s Eurostyle Systems Tech Center France bola úspešná vytvorením špeciálneho kontrolného prípravku, ktorý prispel k presnosti a spoľahlivosti ich výrobných procesov. Sme presvedčení, že naše technologické riešenia prinesú výrazné výhody a podporia ich ďalší rast a úspech na trhu automotive priemyslu.

 

Vyjadrenie klienta: "Kontrolný prípravok od Mecasys nám poskytol efektívne a spoľahlivé riešenie na zabezpečenie presnosti nášho výrobného procesu. Ich odbornosť a angažovanosť nám umožňuje dosahovať vysoké štandardy v automobilovom priemysle. Mecasys je spoľahlivým partnerom, ktorý chápe naše špecifické potreby." - Pierre Dubois, Technický Riaditeľ Eurostyle Systems Tech Center France

Ďalšie naše úspešné projekty