Mecasys: Nanogate
Case study: Nanogate

Insights

Nanogate má 28 pobočiek po celom svete a zamestnáva takmer 4000 ľudí. Špecializuje sa na výrobu plastových výliskov pre automobilový priemysel. Pozrite sa, ako sme vyriešili zadanie pre ich slovenskú pobočku.

Nanogate's needs

Firma Nanogate nás oslovila s potrebou vyvinúť a skonštruovať merací prípravok, ktorý by jej pomohol efektívnejšie vyrábať potrebné komponenty.

Our solution

● Po oboznámení sa s požiadavkami zákazníka sme vytvorili návrh meracieho prípravku. Podľa zhotoveného návrhu sme vyrobili potrebné diely s použitím najmodernejších CNC zariadení.

● Celé zariadenie sme následne zmontovali a naprogramovali riadiaci systém. Skontrolovali sme správnosť merania a hotové, plne funkčné zariadenie sme odovzdali klientovi Nanogate.

Our expertise

CNC zariadenia: Moderné CNC frézky a sústruhy pre presné obrábanie dielov.

Meracie technológie: Optické senzory a meracie sondy pre presné meranie v reálnom čase.

Riadiaci systém: Plne programovateľný riadiaci systém pre automatizáciu meracieho procesu.

"Spolupráca s Nanogate bola pre nás v Mecasys inšpirujúcim projektom. Pomocou nášho meracieho prípravku sme dosiahli výrazné zlepšenie v efektivite a presnosti výrobných procesov pre Nanogate. Sme hrdí na prínos, ktorý sme mohli priniesť k ich úspechu v automobilovom priemysle." - Jaroslav Miklušák, CEO Mecasys

Final results

● Merací prípravok prispel k zvýšenej efektivite výrobného procesu v spoločnosti Nanogate.

● Moderné technológie zabezpečili presné a opakovateľné merania, čo viedlo k zvýšenej kvalite výroby.

● Zefektívnenie procesov viedlo k celkovému zlepšeniu výrobného výkonu.

 

Spolupráca s Nanogate bola výzvou, ktorú sme úspešne zvládli vytvorením meracieho prípravku, ktorý výrazne prispel k zefektívneniu ich výrobných procesov. Naše technologické riešenia majú pozitívny vplyv na výkon a kvalitu v automobilovom priemysle.

 

Vyjadrenie klienta: "Merací prípravok od Mecasys bol pre nás v Nanogate kľúčovým faktorom pre dosiahnutie vyššej efektivity a presnosti v našich výrobných procesoch. Ich tím preukázal vysokú odbornosť a profesionalitu počas celej spolupráce. Mecasys je spoľahlivý partner, ktorý prispieva k našej konkurencieschopnosti." - Thomas Müller, Generálny Riaditeľ Nanogate

Ďalšie naše úspešné projekty