Popis produktu

Sústruženie, trieskové obrábanie vonkajších a vnútorných povrchov s možnosťou finalizácie výrobkov CNC brúsením na guľato, frézovaním či elektroerozívnym obrábaním. (EDM - elektroerozívne obrábanie s presnosťou 0,001 mm)

Komu je produkt určený?

Klientom, ktorí potrebujú nielen na čas precízne a presné výrobky, ale tiež klientom, ktorí nedisponujú potrebnými výrobnými kapacitami, technológiami a ľudskými zdrojmi. Klientom, ktorí potrebujú svoje výrobky finalizovať na jednom mieste ďalšími procesmi a dodať hotový produkt.

Aké sú výhody pre klienta?

Ušetríte personál, stroje a čas. Komplexné riešenie výroby zložitých výrobkov na jednom mieste. Zvýšenie flexibility finalizácie vašich výrobkov a eliminácia nedostatku odborných, personálnych a výrobných kapacít. Viac ako 18 rokov skúseností s výroby s vysokou mierou opakovateľnosti a kvality spracovania. Zníženie prevádzkových nákladov na stroje a využitie výrobných kapacít s najmodernejšími technológiami.

Doplnkové služby

EDM obrábanie ťažko obrábateľných materiálov - kalená oceľ, spekaný karbid atď. s presnosťou tisíciny milimetra. CNC brúsenie na guľato s presnosťou 0,002 mm. Frézovanie. Kontinuálne meranie produkcie a kvality. Technologické návrhy optimalizácie výroby. Realizácia balenia podľa štandardov a individuálnych požiadaviek. Merací protokol s dodávkou dielov.

Ako je možné produkt získať?

Stačí nám napísať alebo zavolať. Naši špecialisti vám ochotne a radi poradia.

MECASYS s.r.o.

Sme partner, ktorý pomôže naplniť nielen vaše potreby, ale i pretaviť vízie do skutočnosti.

Sme maximálne precízni. Všetky naše výrobky spĺňajú vysoké štandardy kvality.
18 rokov skúseností a stovky projektov. Dajte nám problém, my vám dáme riešenie.

Neustále napredujeme, rastieme, vzdelávame sa.

Vyvíjame nové produkty, zariadenia a implementujeme inovácie v procesoch výroby, posilňujúc našu povesť ako lídrov v tomto odvetví.

Keď sa na niečom dohodneme, platí to.

Využite príležitosť aj vy!

Kontakt

Máte záujem? Nechajte nám správu, my sa vám ozveme.

    Ďalšie aktuálne ponuky