Popis produktu

Precízna a presná CNC operácia vnútorného aj vonkajšieho brúsenia rotačných súčiastok. CNC brúsenie na guľato vnútorných a vonkajších valcových tvarov s presnosťou 0,002 mm.

Komu je produkt určený?

Klientom ktorí potrebujú precízne presné rotačné komponenty do strojov a zariadení napr. motorov a kompresorov. (Mechanické náhradné diely, Nové diely, Hriadele, čapy atď.) Klientom ktorí nemajú potrebné výrobné kapacity.

Aké sú výhody pre klienta?

Ušetríte personál, stroje a čas. Komplexné riešenie výroby presných rotačných výrobkov na jednom mieste. Zvýšenie flexibility finalizácie vašich výrobkov a eliminácia nedostatku odborných, personálnych a výrobných kapacít. Viac ako 18 rokov skúseností s výroby s vysokou mierou opakovateľnosti a kvality spracovania. Zníženie prevádzkových nákladov na stroje a využitie výrobných kapacít s najmodernejšími technológiami.

 

Doplnkové služby

Kontinuálne meranie produkcie a kvality. Technologické návrhy optimalizácie výroby. Realizácia balenia podľa štandardov a individuálnych požiadaviek. Merací protokol s dodávkou dielov. Spoľahlivé výrobné kapacity s personálom aj nad 100 hod. mesačne.

Ako je možné produkt získať?

Stačí nám napísať alebo zavolať. Naši špecialisti vám ochotne a radi poradia.

MECASYS s.r.o.

Sme partner, ktorý pomôže naplniť nielen vaše potreby, ale i pretaviť vízie do skutočnosti.

Sme maximálne precízni. Všetky naše výrobky spĺňajú vysoké štandardy kvality.
18 rokov skúseností a stovky projektov. Dajte nám problém, my vám dáme riešenie.

Neustále napredujeme, rastieme, vzdelávame sa.

Vyvíjame nové produkty, zariadenia a implementujeme inovácie v procesoch výroby, posilňujúc našu povesť ako lídrov v tomto odvetví.

Keď sa na niečom dohodneme, platí to.

Využite príležitosť aj vy!

Kontakt

Máte záujem? Nechajte nám správu, my sa vám ozveme.

    Ďalšie aktuálne ponuky