Popis produktu

Frézovanie v piatich osiach vhodné pre obrábanie odliatkov, presných konzol, tvarových súčiastok a foriem pre rôzne druhy priemyselnej výroby.

Komu je produkt určený?

Klientom, ktorí potrebujú precízne presné komponenty nielen do strojov a zariadení v TOP spracovaní a tým, ktorí potrebujú frézované finálne výrobky dodané na čas. Klientom ktorí nemajú potrebné výrobné kapacity a technológie.

Aké sú výhody pre klienta?

Ušetríte personál, stroje a čas. Komplexné riešenie výroby presných finálnych produktov na jednom mieste. Zvýšenie flexibility finalizácie vašich výrobkov a eliminácia nedostatku odborných, personálnych a výrobných kapacít. Viac ako 18 rokov skúseností s výroby s vysokou mierou opakovateľnosti a kvality spracovania. Zníženie prevádzkových nákladov na stroje a využitie výrobných kapacít s najmodernejšími technológiami.

 

Doplnkové služby

Kontinuálne meranie produkcie a kvality. Technologické návrhy optimalizácie výroby. Realizácia podľa najnovších štandardov a individuálnych požiadaviek. Merací protokol s dodávkou dielov. Spoľahlivé výrobné kapacity s personálom aj nad 300 hod. mesačne.

Ako je možné produkt získať?

Stačí nám napísať alebo zavolať. Naši špecialisti Vám ochotne a radi poradia.

MECASYS s.r.o.

Sme partner, ktorý pomôže naplniť nielen vaše potreby, ale i pretaviť vízie do skutočnosti.

Sme maximálne precízni. Všetky naše výrobky spĺňajú vysoké štandardy kvality.
18 rokov skúseností a stovky projektov. Dajte nám problém, my vám dáme riešenie.

Neustále napredujeme, rastieme, vzdelávame sa.

Vyvíjame nové produkty, zariadenia a implementujeme inovácie v procesoch výroby, posilňujúc našu povesť ako lídrov v tomto odvetví.

Keď sa na niečom dohodneme, platí to.

Využite príležitosť aj vy!

Kontakt

Máte záujem? Nechajte nám správu, my sa vám ozveme.

    Ďalšie aktuálne ponuky