Popis produktu

Veľmi presné a precízne 3D meranie súčiastok rôznych tvarov, veľkostí a geometrických tvarov, ktoré zabezpečí kvalitu a stabilitu procesov výroby od importu až po export. Produkt vrátane CMM reportu, certifikátu, digitálneho modelu alebo dokumentácie.

Komu je produkt určený?

Klientom, ktorí potrebujú precízne presné meranie aj malej plochy, ktorá sa nedá zachytiť iným meracím prístrojom a tým, ktorí potrebujú získať čas a vynechať proces vstupnej kontroly. Klientom, ktorí potrebujú overiť presnosť ich strojového parku napríklad pri poškodení. Klientom, ktorým záleží na efektívnosti, špičkovej kvalite a vysokej presnosti ich výroby a spokojnosti ich zákazníkov. Klientom, ktorí potrebujú výrobky v presnosti až IT4.

 

Aké sú výhody pre klienta?

Ušetríte personál, stroje a čas. Optimalizujete nielen proces vstupnej kontroly jeho vynechaním, ale aj minimalizujete chyby strojového parku a eliminujete počet chybných, nepresných výrobkov dodávaných zákazníkom. CMM meranie zabezpečí spokojnosť aj tých najnáročnejších klientov a ušetrí zdroje nielen oddeleniu kvality ale aj v procesoch celej vašej výroby.

 

Doplnkové služby

CMM merací report, certifikát vo výstupe dokumentácie alebo digitálneho produktu. 2D model, 3D model, Konštrukčná dokumentácia a kvalifikované poradenstvo.

 

Ako je možné produkt získať?

Stačí nám napísať alebo zavolať. Naši špecialisti vám ochotne a radi poradia.

MECASYS s.r.o.

Sme partner, ktorý pomôže naplniť nielen vaše potreby, ale i pretaviť vízie do skutočnosti.

Sme maximálne precízni. Všetky naše výrobky spĺňajú vysoké štandardy kvality.
18 rokov skúseností a stovky projektov. Dajte nám problém, my vám dáme riešenie.

Neustále napredujeme, rastieme, vzdelávame sa.

Vyvíjame nové produkty, zariadenia a implementujeme inovácie v procesoch výroby, posilňujúc našu povesť ako lídrov v tomto odvetví.

Keď sa na niečom dohodneme, platí to.

Využite príležitosť aj vy!

Kontakt

Ďalšie aktuálne ponuky