O našej firme

Začíname novú kapitolu

Mecasys tím - kariéra

18-te výročie založenia firmy Mecasys sme poňali skutočne slávnostne. Symbolickú dospelosť oslavujeme rebrandingom, ktorý stelesňuje náš rast, inovácie a odvážny krok vpred.

Sme radi, že vám môžeme odhaliť náš nový šat, ktorý odráža záväzok k precíznosti, neustálemu napredovaniu a odhodlaniu dosahovať všetko, čo si zaumienime.

Zmena je srdcom pokroku

Naše rozhodnutie bolo poháňané túžbou lepšie zosúladiť našu vizuálnu identitu s pokrokmi, ktoré sme urobili v našom odvetví. So zreteľom na minulosť a orientáciou na budúcnosť sme prepracovali každý aspekt našej značky, aby sme zabezpečili, že bude odzrkadľovať všetky naše hodnoty a ciele.

Ústredný motív

Dôležitou časťou rebrandingu je naše nové logo. Dve časti grafického znaku metaforicky znázorňujú náš slogan: “YOUR NEEDS. OUR EXPERTISE”. Needs, ako vaše potreby, sú farebne výraznejšie, je naliehavé ich naplniť. Naše odborné znalosti, zručnosti a schopnosti znázorňuje pravá časť znaku, ktorá je zložitejšia, farebne pokojnejšia, nachádzajúca odborné a adekvátne riešenia pre vaše potreby. Dohromady zároveň symbolizuje, že sme spolu s vami “na jednej vlne”.

Logo sme doplnili o hlavný slogan, ktorý poukazuje na to, že vďaka nášmu know-how vám dokážeme pomôcť a nájsť riešenie pre výzvy, s ktorými sa potýkate.

Zistite o nás viac

Vkročili sme do digitálnej doby a prepracovali sme našu webovú stránku, aby sme vám poskytli lepšiu používateľskú skúsenosť. Vnímame ju ako vizitku, na ktorej jednoducho nájdete všetky dôležité informácie. Mecasys nájdete aj na Facebooku a LinkedIn – platformách, na ktorých sa s vami podelíme o poznatky z odvetvia, novinkách z našej dielne a rozprúdime diskusiu.

Nahliadnutie za oponu

Rebranding nie je len o novom logu alebo o prepracovanom webe. Je to vyvrcholenie nespočetných hodín, brainstormingu a kopy bezsenných nocí. Náš tím do tejto transformácie vložil srdce a dušu a zabezpečil, že každý pixel, každé slovo a každý nápad odráža vášeň, ktorú máme pre to, čo robíme.