Teambuilding

Letný guláš v Mecasys: Futbalové derby, prak aj luk

7. júla naša hala nachvíľu stíchla. Presunuli sme sa do areálu v Zubrohlave, kde sme si naplno vychutnali letné počasie, pestrú paletu aktivít a ešte viac utužili kolektív.

Zábava a tradícia

Letný guláš organizujeme každý rok. Je to odmena za kvalitnú prácu, zábava a tiež možnosť porozprávať sa aj s kolegami, ktorí pre nás pracujú externe. Výborný guláš je čerešničkou na torte.

Piatok, 7. júla 2023 tomu samozrejme nebolo inak. Počasie nám prialo a na varení gulášu sa pracovalo už od samého rána. Jeho vôňa postupne prilákala našich kolegov z Oravskej Polhory, ich rodinky, ale aj externistov z ďalších častí Slovenska.

Aktivity pre malých aj veľkých

Okrem degustácie oravských pochúťok sme pravdaže pripravili aj zaujímavé súťaže, ktoré strhli nielen deti, ale i dospelých. Streľba z praku mnohých vrátila do detstva, iní zase otestovali svoju mušku pri streľbe z luku. Ich snahu sme odmenili Mecasys tričkami, šálkami, ale i poriadnou nádielkou oravského mäsa.

Milovníci stolových hier si tiež prišli na svoje. Človeče, Aktivity a karty nenechali hráčov chladnými a ich pokriky jasne signalizovali vysokú mieru súťaživosti.

Chýbať nemohli ani kolektívne športy. Oduševnené športové počiny sme sledovali pri volejbale i futbale. Hoci sa jednalo o priateľské zápasy, každý do toho vložil kus srdca a neváhal zachrániť svoj tím, i keď to znamenalo stret s trávnikom.

Viac slov je zbytočných, radšej za seba necháme hovoriť fotky.