Informácie projektu

Yanfeng je popredný svetový dodávateľ pre automobilový priemysel s viac ako 80-ročnou históriou. Vo svete má viac ako 240 pobočiek, z toho 3 sú na Slovensku. Jednej z nich sme poskytli naše služby.

Klient

Špecializácia

Yanfeng Slovakia Automotive

Automotive

Yanfeng Slovakia Automotive

Yanfeng's needs

Firma Yanfeng nás oslovila s potrebou vyvinúť a skonštruovať jednoúčelové zariadenie, ktorého úlohou bude pomocou tvarovej matrice vyseknúť z PVC výrobku jeho určitú časť s dôrazom na ergonómiu a bezpečnosť pracovného priestoru

Our solution

V prvom rade sme museli zvážiť viacero premenných a na základe toho špecifikovať pohon vysekávacieho systému. Zvolili sme hydraulický systém.

Následne sme vytvorili 3D návrh zariadenia pre vyseknutie časti PVC dielu podľa tvarovej matrice. Tento koncept sme predstavili klientovi a po jeho schválení sme vyrobili potrebné diely.

Celé zariadenie sme následne zmontovali, doplnili o akčné a bezpečnostné prvky a naprogramovali riadiaci systém. Podľa potreby sme doladili pracovný proces a hotové, plne funkčné zariadenie sme odovzdali klientovi Yanfeng Slovakia Automotive. Pre zabezpečenie bezpečnosti a plynulosti prevádzky sme tiež zaškolili obsluhu nového zariadenia.